Kategorien

PrestaShop

Newsletter

O nás

Naše společnost se nachází v západních Čechách, v malém městečku jménem Bečov nad Teplou. Naše výrobky vyrábíme více než 11 let. Výrobky vznikají hlavně ze skla, železa a porcelánu. Všechny výrobky jsou vyráběny ručně a každý výrobek je originál. Zákazník si může být jistý, že žádný výrobek není sériově vyrobený. To je to, co dělá náš e-shop trochu jiný, než ty ostatní. Můžete si být jisti, že budete mít výrobek, který nelze najít nikde jinde.

Tento e-shop vznikl na přání našich dosavadních zákazníků v kamenné prodejně, která se nachází v Bečově nad Teplou:

Vitráže-sklo

Nám. 5. května 20

Bečov nad Teplou

364 64

Bečov je malé město a tak je prodejna otevřena od dubna do října. Otevírací hodiny jsou od 11 hodin do 17 hodin odpoledne.

Kdykoli je možno v průběhu celého roku kontaktovat naši firmu telefonicky:

+420 777 022 250

+420 777 256 337

Proč děláme sklo a jak jsme začali?

Již od dětství máme rádi barvy. Seděli jsme s kaleidoskopem a užasle sledovali hru barev a tvarů uvnitř. V průběhu let jsme narazili na sklo a jeho vlastnosti nás očarovaly. Souvisí to také se světlem; jeho účinky sklo mění, pokaždé vypadá jinak. Je na zdi, na podlaze, na lidské kůži...v našich lampách, špercích, mísách...Navíc sklo rádi kombinujeme s jinými materiály a rádi měníme jeho skupenství.

Naše práce začala vznikat již před více než deseti lety; zpočátku ve sklepě, ve vlhku a zimě. Nyní máme dílnu větší a vlídnou, plnou oken a jabloní za nimi. Svou práci máme velmi rádi.

V našich výrobcích je skloubeno hned několik technologií: vitráž (olovo, tiffany), pískování, fusing, lept a malba na sklo. Díky velké spékací peci a pískovačce je možno vytvořit i větší zakázky.

Pokud máte zájem o naše zboží či byste si rádi něco objednali na zakázku , neváhejte nás  kontaktovat!